rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowości: rss

1 2 3 4 5 6 ... 279
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Zapraszamy na Targi Technik Grzewczych i Oszczędności Energii
Zapraszamy do Bielska-Białej do odwiedzenia 62 Międzynarodowych Targów
KRISHOME i Polska Liga Siatkówki wspólnie budują siłę najlepszych lig siatkarskich w Polsce
Polska Liga Siatkówki i KRISHOME - ogólnopolska sieć salonów stolarki rozpoczynają współpracę w sezonie 2023/2024. Marka KRISHOME kontynuuje piękną historię sportową napisaną przez KRISPOL. Charakterystyczny pomarańczowy sygnet będzie widoczny w PlusLidze, TAURON 1. Lidze oraz rozgrywkach pucharowych kolejny rok. Polska firma dalej skutecznie wspiera najlepszą ligową siatkówkę.
​ZWCAD Polska w Warszawie – weź udział w konferencji i CAD-warsztatach
Autoryzowany dystrybutor ZWCAD organizuje w stolicy spotkanie z osobami, które w swojej codziennej pracy korzystają z aplikacji CAD
Sprawdź, jak obniżyć koszty zakupu i montażu pompy ciepła
Pompa ciepła to wciąż najbardziej wydajne, energooszczędne i ekologiczne źródło ciepła. Już od lat jest to najbardziej popularne rozwiązanie grzewcze na świecie. Nic dziwnego – nie dość, że pompy ciepła nie generują żadnych zanieczyszczeń, spalin, czy odpadów, to jedynym kosztem ich użytkowania jest energia elektryczna potrzebna do zasilania urządzeń.
ABC Rekuperacji, czyli wszystko o systemie wentylacji w Twoim domu
Zapraszamy na nasz program edukacyjny, gdzie w krótkim czasie zdobędziesz pełną wiedzę oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Hörmann Konsumenckim Liderem Jakości 2023
„Tegoroczna, XII edycja ogólnopolskiego programu Konsumencki Lider Jakości pokazała, że podążamy dobrą drogą, a nasze starania o coraz wyższą jakość produktów ponownie znalazły uznanie w wysokiej ocenie klientów i zdobyły ich zaufanie” – powiedział Krzysztof Horała, prezes Hörmann Polska po ogłoszeniu wyników. Głosami konsumentów marka Hörmann obroniła swoje I miejsce w kategorii „Bramy garażowe” i po raz pierwszy zajęła miejsce na podium w kategorii "Drzwi zewnętrzne".
​Nowa hala produkcyjna GARO Polska w Trzebuszu pod Szczecinem otwarta
GARO Polska to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się produkcją osprzętu elektroinstalacyjnego i stacji do ładowania samochodów elektrycznych
LG przedstawia na targach IFA 2023 wizję zrównoważonej przyszłości z energooszczędnymi technologiami
Podczas spotkania dla mediów na targach IFA 2023 firma LG Electronics zaprezentowała swoje najnowsze energooszczędne technologie i produkty, dając wyraz zaangażowania w budowanie zrównoważonej przyszłości.
LG zaprezentuje na targach IFA 2023 najnowsze rozwiązania dla domu pod hasłem „Zrównoważone życie, radość dla wszystkich”
LG Electronics zaprezentuje na targach IFA 2023 wizję ekologicznego stylu życia na stoisku LG Sustainable Village. Pojawią się tam wysokiej klasy wydajne urządzenia oraz autorskie rozwiązania promowane hasłem „Zrównoważone życie, radość dla wszystkich”.
LG na targach IFA zaprezentuje rozwiązanie do zrównoważonego zarządzania energią
Na targach IFA 2023 firma LG Electronics zaprezentuje swoją wizję bardziej zrównoważonego stylu życia w postaci zeroemisyjnego domu „Net-Zero House”.
1 2 3 4 5 6 ... 279
Następny

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab

Polecamy
dodaj+ «»