rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


STYROPMIN: 30 lat doświadczenia – 200 lat planów

image

Firma STYROPMIN świętuje 30 urodziny! Od początku lat 90. nieprzerwanie dostarcza swoim klientom najwyższej jakości materiały termoizolacyjne. Jest wiodącym i jednym z największych producentów styropianu w Polsce oraz w Europie dla którego najważniejszy jest stały rozwój i oferowanie najlepszych rozwiązań dla skutecznej termoizolacji.Jest to dla nas wyjątkowa i ważna chwila, która potwierdza sens naszej pracy i dodaje skrzydeł. Te trzydzieści lat to niesamowita droga od  małej kilkuosobowej firmy do dużego, liczącego się na rynku przedsiębiorstwa. Były trudne chwile – jak we wrześniu 2012 roku kiedy wybuchł pożar zakładu produkcyjnego, trawiąc doszczętnie w ogniu cały zakład. Niejeden pomyślał, że to już koniec. Jednak zgodnie z powiedzeniem – co nas nie zabije, to nas wzmocni! - mówi Krzysztof Słaby, prezes zarządu Styropmin Sp. z o.o.  
Dzisiaj Styropmin to nadal polska firma, która nie boi się konkurować z europejskimi producentami i standardami. W czterech nowoczesnych zakładach produkowane są najwyższej jakości produkty termoizolacyjne poddawane restrykcyjnym kontrolom. Oferta jest stale rozwijana i dopasowywana do zmieniających się przepisów budowlanych oraz oczekiwań klientów.  Jubileusz to także doskonała okazja do zapowiedzi nowości, które wkrótce będą dostępne w ofercie firmy Styropmin – polistyrenu ekstrudowanego XPS oraz INSTAL PANEL SYSTEM specjalistycznych płyt montażowych, do stosowania jako element systemu ogrzewania podłogowego.
Firma to przede wszystkim doskonały zespół ludzi. Dlatego Styropmin dokłada też ciągłych starań w rozwój personalny swoich pracowników każdego szczebla. Jest również członkiem liczących się stowarzyszeń branżowych (Polskie Stowarzyszenia Producentów Styropianu, Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń), biorąc udział w aktywnościach, które mają służyć rozwojowi całych systemów dociepleń. Niezwykle istotne są także działania proekologiczne. Obecnie wdrażane są założenia do międzynarodowego programu Operation Clean Sweep® (OCS) – Styropmin potwierdza w ten sposób zaangażowanie w promowanie ograniczania ilości tworzyw sztucznych i minimalizowania ilości odpadów.


Styropmin jest laureatem wielu nagród i wyróżnień - m.in. Budowlana Firma Roku 2022, Diamenty Miesięcznika Forbes 2023, Gwiazda Branży Budowlanej 2022 - potwierdzających najwyższą jakość oferowanych produktów.  


 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Styropmin

E-mail: biuro@lshpl.com

WWW: www.styropmin.pl

Tel: +48 25 759 32 23
Adres:
Gen. K. Sosnkowskiego 71
05-300 Mińsk Mazowiecki

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab

Polecamy
dodaj+ «»