rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Blachotrapez: Płaska blachodachówka TREND

Opublikowano: 10.05.2022
image

Płaska dachówka blaszana Trend, została zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze detale. Z jednej strony to odwrócenie trendów, które wpisuje się w nowoczesne struktury architektoniczne, z drugiej strony to ponadczasowa płaska powierzchnia.Bezbłędna precyzja wykonania i nieskazitelny wygląd.
Blachodachówka TREND - skromna elegancja i niekonwencjonalny charakter to połączenie, które zachwyci najbardziej wymagających klientów. To bezbłędna precyzja wykonania i nieskazitelny wygląd.

TREND to ekonomiczne i nowoczesne rozwiązanie, które potrafi zachwycić swoją doskonałą płaską i harmonijną formą.
Możliwości, których nie widać na pierwszy rzut oka zaskakują już na etapie projektu. Blachodachówka płaska sprawdzi się zarówno na mniej jak i bardziej skomplikowanych dachach. Trend zapewnia przyjemny dla oka efekt wizualny. Nowa blachodachówka to prosty system montażu. Niski profil gwarantuje szeroką powierzchnię krycia, co korzystnie wpływa na ekonomiczność produktu.

Trend wykazuje doskonałą odporność na uszkodzenia mechaniczne co sprawia, że pokrycie dachowe zachowuje nieskazitelny i estetyczny wygląd.
W zależności od wybranego rodzaju powłoki gwarancja na dwumodułową blachodachówkę Trend wynosi do 55 lat.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Blachotrapez

E-mail: biuro@blachotrapez.eu

WWW: www.blachotrapez.eu

Tel: +48 18 268 52 00
Adres:
Kilińskiego 49a
34-700 Rabka-Zdrój