rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Blachotrapez: T-Panel

Opublikowano: 16.02.2022
image

Stale podążamy za innowacją w zgodzie z najwyższą jakością. Dzięki pełnemu zaangażowaniu w najnowsze rozwiązania poszerzamy swoją ofertę, by w pełni sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Już dziś wprowadzamy zupełnie nowy produkt w ofercie Blachotrapez, którego na rynku zdecydowanie brakuje. Poznaj T-Panel.T-Panel skrojony na miarę potrzeb
T-Panel produkt o oryginalnym wyglądzie SKROJONY NA MIARĘ POTRZEB współczesnego klienta! To doskonałe połączenia panelu dachowego z blachą trapezową. T-Panel to pokrycie dachowe spełniające nie tylko standardy funkcjonalne, ale i estetyczne oraz architektoniczne. Panel doskonale wkomponowuje się w otaczającą architekturę. Rozwiązanie, które idealnie sprawdza się na rynku.
Przełomowy produkt na rynku We współpracy z ekspertami i dekarzami stworzyliśmy połączenie doskonałe w detalach, które inspiruje. T-Panel to przełomowy produkt wysokiej klasy w dziedzinie pokryć płaskich. Podwójne przetłoczenie w kształcie niskiego trapezu imituje z oddalonej perspektywy rąbek zatrzaskowy. Pełna harmonia estetyki to również zamaskowane wkręty. Łączenie optycznie ukrywa wkręty pomiędzy dwoma trapezami. Arkusze panelu to szereg zalet w standardzie wysokiej jakości.  


Doskonałe wykończenie powierzchni
Dodatkowo T-Panel występuje w dwóch wykończeniach powierzchni: gładka oraz nanofala. Technologia nanofali zwiększa sztywność panelu oraz umożliwia wykonanie płaskiej powierzchni. Panel odbija refleksy świetlne sprawiając, że efekt „falowania” wywołany naprężeniami oraz nierównością podłoża jest mniej widoczny. T-Panel nieskazitelnie wyjątkowy od początku do końca. T-Panel dostępny jest między innymi w powłokach klasy PREMIUM z najdłuższą dostępną na rynku pisemną gwarancją trwałości nawet do 60 lat. To pewność żywotności technicznej i estetycznej dachu.


Efekt prac ekspertów i wizjonerów technologii
Warto zwrócić uwagę na INNOWACYJNY PROCES PRODUKCYJNY. Wykorzystujemy nowoczesne podejście do procesu produkcji paneli dachowych – szybkie i efektywne. T-Panel to efekt prac ekspertów i wizjonerów technologii. Wykorzystując pełną wydajność oraz nowoczesne hale produkcyjne Blachotrapez już dziś odpowiada na potrzeby rynku.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Blachotrapez

E-mail: biuro@blachotrapez.eu

WWW: www.blachotrapez.eu

Tel: +48 18 268 52 00
Adres:
Kilińskiego 49a
34-700 Rabka-Zdrój