rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


 • Free Polska jest wyłącznym Przedstawicielem marki Gree w Polsce i jednym z czołowych w Europie.
 • Oficjalną sieć Partnerów i Dystrybutorów Gree obejmuje 18 strategicznych lokalizacji w Polsce i tworzą ją firmy: Alfaco, Bezet, Klima, Systherm, Kliweko.
 • Od ponad 18 lat jesteśmy obecni na polskim rynku, osiągając miano marki godnej zaufania. Gwarancją niezawodności i jakości naszych produktów są rekordowe i wciąż rosnące notowania sprzedażowe marki Gree osiągające ponad 150 mln złotych rocznie.
 • Jesteśmy obecni w ponad 160 krajach na świecie. Produkujemy rocznie aż 60 mln urządzeń klimatyzacyjnych, w tym pomp ciepła, do użytku domowego oraz 5,5 mln do użytku komercyjnego rocznie.
 • Gree w Polsce posiada w swojej ofercie najszerszy wybór systemów klimatyzacji RAC oraz CAC, energooszczędne rozwiązania grzewcze w tym pompy ciepła Versati III, jak również urządzenia domowe takie jak oczyszczacze i nawilżacze powietrza.
 • To, co wyróżnia nas od konkurencji, to wyjątkowy design, wysoka wydajność i najszersza oferta klimatyzatorów ściennych na rynku. W naszych działaniach na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klientów oraz dbałość o środowisko - ekologia nie jest dla nas tylko pustym hasłem!
 • Przewagą konkurencyjną naszej organizacji jest schemat sprzedaży, w którym nasi Partnerzy, zlokalizowani w każdej części Polski, od początku działalności są wyłącznymi dystrybutorami urządzeń marki Gree. Dzięki ich znakomitym relacjom biznesowym z instalatorami możemy ulepszać naszą ofertę zgodnie z oczekiwaniami rynku. Zaangażowanie i troska o potrzeby naszych Klientów to podstawa naszej codziennej pracy. Specjalistyczna wiedza i otwartość na zmieniający się rynek pozwoliły nam zbudować markę prawdziwie godną polecenia. Dzięki temu klimatyzatory Gree są jednymi z najczęściej montowanych urządzeń w polskich domach.

Free Polska jest jedną z najszybciej rozwijających się firm branży klimatyzacyjnej, szczyci się mianem firmy godnej zaufania, stabilnej i innowacyjnej. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać najwyższy poziom świadczonych usług. Nasz profesjonalizm i rzetelność potwierdzają liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia przyznawane przez Klientów, branżę i media. Jesteśmy dumni z tego, że nasza praca oraz zaangażowanie w rozwój urządzeń GREE są doceniane i zauważane przez szerokie grono odbiorców.

Nasz profesjonalizm i rzetelność potwierdzają liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia przyznawane przez Klientów, branżę i media. Jesteśmy dumni z tego, że nasza praca oraz zaangażowanie w rozwój urządzeń GREE są doceniane i zauważane przez szerokie grono odbiorców.


Liczby:
 • 18 lat w Polsce
 • 7 lat gwarancji na wybrane urządzenia
 • 3000 Autoryzowanych Instalatorów na terenie całej Polski
 • 150 000 corocznie sprowadzanych urządzeń

Przez blisko dwadzieścia lat działalności na polskim rynku Gree zapracowało na miano marki niezawodnej, odznaczającej się perfekcyjną jakością. Jest to wynikiem przemyślanej strategii, polityki sprzedaży oraz dbałości o bezpieczeństwo użytkowników. Free Polska stworzyło autorski program szkoleń, dzięki któremu podnosimy kwalifikacje instalatorów, czyniąc ich Autoryzowanymi Instalatorami marki Gree. Ich zadaniem jest profesjonalne doradztwo techniczne przy doborze i instalacji wybranych urządzeń, co daje użytkownikowi kompleksowe wsparcie na etapie zakupu produktu oraz bezpieczeństwo jego użytkowania. Przekłada się to na długą i niezawodną eksploatację naszych systemów klimatyzacyjnych i grzewczych.