rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Termo Organika, znana przede wszystkim z wysokiej jakości produktów, jak i cieszącego się ogromną popularnością styropianu w kropki, należy do grona największych producentów płyt styropianowych w Europie.


Przeszkolony personel laboratoryjny Termo Organiki od niemal 20 lat dokłada wszelkich starań, zmieniając i ulepszając technologię, by znaleźć doskonałe rozwiązania dopasowane do wymagającego klienta XXI wieku.


Zgrany i doświadczony zespół Termo Organiki składa się już z prawie 300 rzetelnych pracowników. W pięciu zakładach produkcyjnych wytwarzanych jest kilkadziesiąt wysokiej klasy produktów, m.in. grafitowe płyty styropianowe oraz styropian w kropki - Dalmatyńczyk, a od 2012 roku, dzięki uruchomieniu fabryki chemii budowlanej w Pyrzycach, dostępny jest także Kompletny System Ociepleń (ETICS), w którego skład wchodzą: styropian, kleje, siatki, grunty, tynki i farby.


Termo Organika, jako jedyna firma z branży, posiada na wszystkie swoje produkty prestiżowe Rekomendacje Techniczne Instytutu Techniki Budowlanej.